0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United States MLS
Inter Miami CF
۳
۱
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Columbus Crew
۱
۱
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles FC
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۶:۱۵
New York Red Bull
۲
۲
Montreal Impact
Finished
۰۳:۰۰
FC Cincinnati
۰
۱
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۲
۲
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۳
۱
Austin FC
Finished
۰۴:۰۰
Minnesota United
۲
۳
D.C. United (Washington)
Finished
۰۴:۰۰
Philadelphia Union
۵
۱
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Vancouver Whitecaps
۲
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
Nashville SC
۰
۳
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۰
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
Seattle Sounders
۲
۰
Saint Louis City SC
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles Galaxy
۳
۲
Colorado Rapids
Finished
۰۶:۰۰
  World Friendly Club Matches
SC Braga
۲
۱
Rayo Vallecano
inprogress
۲۲:۴۵
AFC Ajax
۲
۱
Al Wasl
Finished
۲۰:۰۰
Al Ahli Jeddah
۱
۰
Ujpest FC
Finished
۱۹:۰۰
Omonia FC Nicosia
۱
۱
AEK Athens
Finished
۲۰:۳۰
Panathinaikos
۱
۰
Maccabi Netanya
Finished
۲۱:۳۰
SC Verl 1924
۰
۱
FC Schalke 04
Finished
۲۰:۰۰
HNK Rijeka
۱
۱
ND Triglav Kranj
Finished
۱۲:۳۰
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
۱
۰
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۲:۳۰
Hinckley LR
۳
۱
Barwell FC
inprogress
۲۲:۱۵
Panetolikos FC
۱
۰
Lamia 1964
Finished
۱۹:۰۰
1. FSV Mainz 05
۰
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۹:۳۰
SC Vahr Blockdiek
۲
۴
Schwachhausen
Finished
۲۰:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۱
۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
inprogress
۲۲:۰۰
Lye Town
۲
۱
Stourbridge FC
inprogress
۲۲:۱۵
Hapoel Kfar Shelem
۱
۳
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۸:۳۰
Stade de Reims
۳
۱
FC Sochaux
Finished
۱۹:۳۰
DAC Dunajska
۳
۲
NK Osijek
Finished
۱۹:۳۰
Bonn Endenich 1908
۴
۰
VfL Rheinbach
inprogress
۲۲:۰۰
Odder IGF
۱
۱
Skive IF
Finished
۲۰:۰۰
1. FC Union Berlin
۳
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۸:۳۰
SS Lazio
۳
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۹:۳۰
Glenavon FC
۱
۱
FC Ards
inprogress
۲۲:۰۰
FK Vozdovac
۰
۵
Al Wahda Abu Dhabi
Finished
۱۸:۳۰
Debreceni VSC
۲
۱
MSK Zilina
Finished
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien II
۵
۰
FC Stadlau
Finished
۱۹:۳۰
Fenerbahce SK
۵
۱
Hull City AFC
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Raanana
۲
۱
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۰۹:۳۰
Galatasaray SK
۴
۱
FK AS Trencin
Finished
۲۱:۰۰
FC Utrecht
۴
۱
Al-Rayyan
Finished
۱۵:۳۰
Masitaoka FC
۱
۲
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
Cesena FC
۸
۱
SSD Sampierana
Finished
۱۹:۰۰
Varbergs BoIS FC
۳
۴
Tvaakers IF
Finished
۱۹:۳۰
FC Cartagena
۲
۰
Bournemouth AFC
Finished
۲۰:۳۰
FC Cartagena
۲
۰
Bournemouth U21
Finished
۲۰:۳۰
  Europe UEFA Europa League Qualification
NK Maribor
۲
۲
PFC Botev Plovdiv 1912
inprogress
۲۱:۴۵
Tobol Kostanay
۱
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
FK Zira
۱
۳
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۱۹:۳۰
KF Llapi Podujeve
۱
۲
TS Wisla Krakow
Finished
۱۸:۰۰
CS Corvinul Hunedoara
۰
۲
Paksi FC
Finished
۲۱:۳۰
Pafos FC
۲
۵
IF Elfsborg
Finished
۱۹:۳۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
FC Milsami Orhei
۰
۰
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۱۹:۳۰
FC Levadia Tallinn
۰
۰
Siauliai FA
Finished
۱۹:۳۰
Breidablik Kopavogur
۱
۱
FK Tikves Kavadarci
inprogress
۲۲:۴۵
KF Tirana
۰
۱
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۲۱:۳۰
St. Josephs FC
۱
۱
Shelbourne FC
Finished
۱۹:۳۰
KS Vllaznia Shkoder
۰
۴
Valur Reykjavik
inprogress
۲۲:۰۰
FK Shkendija 79
۱
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۲۱:۳۰
FK Sarajevo
۰
۱
FK Aktobe
inprogress
۲۲:۳۰
Paide Linnameeskond
۱
۱
Bala Town
Finished
۲۰:۰۰
Víkingur Gota
۲
۰
FK Liepaja
Finished
۲۱:۳۰
Linfield FC
۱
۱
Stjarnan
inprogress
۲۲:۱۵
Derry City
۲
۰
FCB Magpies
inprogress
۲۲:۱۵
FK Buducnost Podgorica
۱
۰
FC Malisheva
inprogress
۲۲:۳۰
SP Tre Penne
۱
۰
Floriana FC
inprogress
۲۲:۱۵
F91 Dudelange
۲
۰
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۲۰:۳۰
KuPS Kuopio
۵
۰
UNA Strassen
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Tbilisi
۱
۱
FK Mornar Bar
Finished
۲۰:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۱
۰
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۹:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۲
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۸:۳۰
Inter Club d'Escaldes
۵
۱
FK Velez Mostar
Finished
۱۹:۳۰
Marsaxlokk
۱
۲
KF Partizani Tirana
Finished
۲۰:۳۰
Connah's Quay Nomads
۰
۲
NK Bravo
Finished
۲۱:۰۰
FC Isloch Minsk Raion
۰
۱
Fiorita
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Serie A
Fortaleza CE
۳
۱
Vitoria BA
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۰
۱
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo RJ
۱
۰
Palmeiras
Finished
۰۴:۰۰
Sao Paulo FC
۱
۰
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
  Egypt Egypt Cup
El Zamalek
۵
۲
Proxy SC
Finished
۲۰:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
Ireland U19 (W)
۱
۲
Germany U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands U19 (W)
۱
۰
Spain U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۰
۵
Tampines Rovers FC
Finished
۱۵:۱۵
Albirex Niigata Singapore FC
۷
۲
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۵:۱۵
  Malawi Super League
Dedza Dynamos
۲
۲
Kamuzu Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Silver Strikers
۵
۰
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۲
۰
Chitipa United
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Copa Argentina
Estudiantes de la Plata
۱
۲
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۰:۳۰
  India Mizoram Premier League
Mizoram
۲
۳
SYS Lunglei
Finished
۱۰:۳۰
Ramhlun Athletic FC
۲
۳
Aizawl
Finished
۱۳:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۱
۰
Club America
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Toluca FC
۳
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۶:۳۰
FC Juarez
۱
۲
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۶
Necaxa
۰
۱
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۴:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Vietnam U19
۱
۱
Myanmar U19
Finished
۱۶:۰۰
Laos U19
۰
۶
Australia U19
Finished
۱۱:۳۰
  Iceland 1. Deild
IR Reykjavik
۰
۱
Keflavik
inprogress
۲۲:۴۵
IF Grotta
۱
۱
Afturelding Mosfellsbaer
inprogress
۲۲:۴۵
UMF Njardvik
۲
۱
Leiknir Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
Fjolnir Reykjavik
۵
۱
UMF Grindavik
Finished
۲۱:۳۰
  Ecuador Serie B
Leones Del Norte
۰
۰
Club 9 de Octubre
inprogress
۲۳:۳۰
  Macao Elite League
Hang Sai
۳
۱
CD Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
Cheng Fung
۰
۲
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۱۶:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Libertad Asuncion
۲
۰
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۱:۳۰
Independiente Del Valle
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۴:۰۰
Barcelona SC Guayaquil
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
  India Calcutta Premier Division
Railway FC
۳
۰
Tollygunje Agragami
Finished
۱۳:۰۰
Mohun Bagan Super Giant
۱
۰
Peerless
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
۲
۱
Sao Jose EC
Finished
۰۲:۳۰
Ypiranga RS
۲
۰
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
SER Caxias
۳
۰
AA Aparecidense
Finished
۰۱:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
SV Wacker Burghausen
۰
۱
Bayern Munich II
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Paraibano U20
Auto Esporte Clube PB U20
۳
۲
Femar U20
Finished
۱۶:۳۰
Nacional de Patos U20
۰
۰
Sao Paulo Crystal U20
inprogress
۲۳:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Portuguesa FC
۱
۲
Rayo Zuliano
Finished
۰۱:۱۵
Metropolitanos FC
۱
۲
Monagas SC
Finished
۰۴:۰۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Arsenal de Sarandi Reserves
۱
۲
All Boys Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Atlanta Reserves
۲
۰
Almirante Brown Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Lujan Reserves
۱
۰
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Defensores Unidos Reserves
۰
۳
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA San Miguel Reserves
۰
۲
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
JJ Urquiza Reserves
۳
۰
Club Sportivo Barracas Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros Reserves
۳
۱
Deportivo Moron Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Leandro N. Alem Reserves
۱
۱
CA Atlas Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Lugano Reserves
۳
۱
Central Ballester Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Agropecuario Reserves
۲
۲
Tristan Suarez Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Juventud Unida San Miguel Reserves
۲
۰
Deportivo Espanol Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Quilmes Reserves
۲
۱
CA San Telmo Reserves
Finished
۲۱:۰۰
Los Andes Reserves
۰
۰
Excursionistas Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Liniers Reserves
۰
۵
Flandria Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Ferrocarril Midland Reserves
۰
۰
Acassuso Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۲
۱
Villa San Carlos Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Argentino Quilmes Reserves
۱
۱
UAI Urquiza Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Laferrere Reserves
۱
۲
Deportivo Merlo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie B
Operario PR
۲
۰
Goias EC
Finished
۰۳:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۴
۱
Botafogo SP
Finished
۰۳:۰۰
  Vietnam Women National Championship
GT Thai Nguyen (W)
۱
۲
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ho Chi Minh City II (W)
۰
۷
Ha Noi (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Europe EURO U19 Group A
Northern Ireland U19
۰
۳
Italy U19
Finished
۲۱:۳۰
Norway U19
۰
۰
Ukraine U19
Finished
۱۸:۰۰
  Iceland U19 League
FH Hafnarfjordur U19
۳
۵
Vikingur Reykjavik U19
Finished
۲۱:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Santa Fe
۲
۱
Deportivo Pasto
Finished
۰۲:۳۰
Alianza Valledupar
۰
۲
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۴:۴۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Instituto AC Cordoba Reserves
۲
۰
Deportivo Riestra Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۱
۰
Boca Juniors Reserves
Finished
۲۱:۳۰
San Lorenzo Reserves
۲
۱
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Lanus Reserves
۱
۱
CA Platense Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA River Plate Reserves
۵
۰
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sao Bento U20
۱
۱
SC Aguai SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
۰
۳
Botafogo SP U20
Finished
۲۱:۳۰
  Iceland 5. Deild
Alftanes
۰
۱
Hafnir
inprogress
۲۳:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Kairat Zhastar
۲
۱
Ulytau
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Fortaleza U20 (W)
۰
۰
Corinthians U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Botafogo RJ U20 (W)
۰
۰
Gremio RS U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Monsoon FC
۲
۱
Uniao Frederiquense
Finished
۰۱:۳۰
GE Gloria
۲
۱
EC Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
  Myanmar National League Women
Yangon United (W)
۲
۰
YREO (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ispe FC (W)
۳
۰
Myawadi (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Argentina Regional League
CA Juventud de Puerto Tirol
۰
۰
CA Villa Alvear
inprogress
۲۲:۰۰
Fontana
۱
۰
CA Bancarios
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Brazil Cup U20
Sao Raimundo AM U20
۰
۰
Nacional FC AM U20
inprogress
۲۳:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
CS Limpeno
۲
۱
Resistencia SC
Finished
۰۲:۰۰
  Nicaragua Nicaragua Cup
Diriangen FC
۲
۲
Real Esteli FC
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL Championship
Birmingham Legion FC
۱
۳
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۵
۳
Club de Lyon FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Real Noroeste Capixaba FC
۴
۱
Capixaba Sport Club ES
Finished
۰۱:۳۰
  Costa Rica Super Cup
Deportivo Saprissa
۱
۳
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۳۰
  Austria Amateur Cup
SV Lavamund
۲
۳
St Michael/Lav
Finished
۲۰:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Carolina Core
۲
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۰۰
  United States National Premier Soccer League
West Chester United
۲
۳
New York Shockers
Finished
۰۳:۰۰
FC Motown
۱
۰
Virginia Dream FC
Finished
۰۳:۰۰
  Latvia 3. Liga
Riga United FC
۳
۰
SK Babite
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Kolmonen
Kultsu
۷
۱
FC LaPa
Finished
۱۹:۰۰
  Bhutan Premier League
Samtse FC
۳
۷
Transport United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Amapaense
Oratório Recreativo Clube
۰
۱
Trem DC
Finished
۰۲:۴۵
  World Friendly International Matches U23
Uzbekistan U23
-
-
New Zealand U23
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Nacao Esportes U20
۱
۱
Joinville U20
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید